Pomocnik pracownika produkcji i magazynu

Oferty pracy w Strzelcach Opolskich
Kontakt:

25 paź 2018, 02:04

GI Group Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Praca na magazynie

Opis stanowiska:

• załadunek maszyn i urządzeń
• rozładunek i załadunek towarów
• rejestracja zleceń magazynowych
• kontrola standardu jakościowego przy magazynowaniu

Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe
• chęć zdobywania i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności
• umiejętność do pracy w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• rzetelność i zaangażowanie
• miłe widzialnie uprawnienie na wózek widłowy

Oferujemy:

• systematyczne przyuczenie wdrażające do pracy
• pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy
• stabilne warunki zatrudnienia
• fachowe przygotowanie na operatora wózka widłowego
• dobrowolne ubezpieczenie grupowe

Telefon: 785 380 400