Konserwator w hotelu

Oferty pracy w Nysie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PosrednikPracy
Posty: 8209
Rejestracja: 18 paź 2018, 01:16
Lokalizacja: Philippines
Kontakt:

25 paź 2018, 00:56

Hotel poszukuje konserwatora.

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac konserwatorskich/ naprawczych wynikających z aktualnej potrzeby
-Dbanie o prządek wokół hotelu,
-Bieżące usuwanie awarii i usterek instalacji oraz urządzeń w hotelu
-Nadzór nad serwisami zewnętrznymi

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w sympatycznym, profesjonalnym zespole

Telefon: 885 939 335
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nysa”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa