Specjalista ds. Sprzedaży / Ciekawa Praca / Branża Meblowa

Oferty pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:53

MEXTRA GROUP w związku z rozwojem Działu Handlowego zatrudni:

Specjalistę ds. Sprzedaży ( zapewniamy szkolenia )

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji mebli bankietowych. Nasze produkty są znane w całej Polsce oraz większości krajów Europy.W relacjach z otoczeniem kładziemy duży nacisk na lojalność, rzetelność i partnerstwo. Tak samo podchodzimy do relacji z naszymi pracownikami, którym zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia i stałą możliwość rozwoju zawodowego.

Naszym pracownikom oferujemy liczne szkolenia oraz wsparcie coachingowe. Jesteśmy zespołem utalentowanych entuzjastów, stale podnoszących swoje kwalifikacje. Poszukujemy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać się z nami tworząc markę, o której mówi się z dumą.

Główne zadania na stanowisku:

obsługa klienta / sprzedaż produktów firmy na podstawie otrzymanych zapytań (mail, telefon)
dbanie o pozytywne relacje biznesowe
prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych na podstawie gotowych narzędzi handlowych
sprzedaż zgodna z polityką handlową firmy

Od idealnego kandydata wymagamy:

doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej oraz łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
umiejętności pracy w zespole
zapału do pracy i chęci rozwijania swoich kompetencji
mile widziana będzie znajomości języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

wdrożenie i szkolenia z technik handlowych
pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
telefon służbowy, komputer
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy
bardzo dobre warunki pracy
szkolenia, rozwój kompetencji miękkich i twardych

Telefon: 531 037 513