Kierownik Budowy - Wschowa

Oferty pracy w Wschowie
Kontakt:

24 paź 2018, 21:47

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierownik Budowy*
Miejsce pracy: okolice Wschowy

Zadania :

• Przygotowywanie harmonogramów robót budowlanych, dostaw usług, dostaw materiałów, wynajmu sprzętów
• Planowanie operacyjne, nadzór, raportowanie, rozliczanie
• Kierowanie brygadzistami, zespołami elektromonterów, koordynowanie prac zespołów
• Budowa i montaż linii wysokiego napięcia, montaż słupów
• Naprawa i wymiana przewodów, słupów, konstrukcji stalowych
• Prace konserwacyjne przy liniach i aparaturach wysokiego napięcia
• Prace interwencyjne

Wymagania :

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie zawodowe minimum 3 letnie
• Brak lęku wysokości
• Prawo jazdy kat.B
• Uprawnienia energetyczne SEP
• Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Praca w rozwijającej się firmie.
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Telefon: 683 473 500