Ekspert Finansowy w PP Alior Bank

Oferty pracy w Strzelcach Krajeńskich
Kontakt:

24 paź 2018, 18:43

Firma będąca liderem w sprzedaży w wielu kategoriach, zarządzająca dużą siecią placówek bankowych poszukuje Kandydatów/Kandydatek do placówki bankowej
Alior Bank to jeden z najsilniejszych Banków z polskim kapitałem. Szeroki wachlarz produktów i usług powoduje, że jesteśmy Bankiem dla każdego.

Z racji dynamicznego rozwoju poszukujemy Eksperta Finansowego

Miejsce pracy: Drezdenko i Strzelce Krajeńskie - placówka Alior Banku

Opis stanowiska:
-obsługa przydzielonego portfela klientów
-aktywna sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów indywidualnych i firmowych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,
-realizacja zadań sprzedażowych,
inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
-pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów,
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
-przestrzeganie procedur i standardów,

Wymagania:

-znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
-umiejętność współpracy z pośrednikami finansowymi
-wykształcenie min. średnie,
-komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz silna motywacja do działania,
-znajomość obsługi komputera (MS Office)
- prawo jazdy kat. B z aktywnością

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie atrakcyjnej umowy o pracę,
- bardzo atrakcyjny system premiowy
- brak ograniczeń prowizyjnych
-szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach wstępnych oraz cyklicznych

Telefon: 509 911 107