Elektromonter

Oferty pracy w Krośnie Odrzańskim
Kontakt:

24 paź 2018, 18:30

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację.

Enea Pomiary sp. z o.o. / Zakład Usług Technicznych / Wydział Zielona Góra – Gorzów Wlkp. informuje, iż poszukuje współpracownika na stanowisko:

ELEKTROMONTER

OBSZAR - KROSNO ODRZAŃSKIE I GUBIN

Zakres obowiązków:

1. Serwis układów pomiarowych – bezpośrednich NN (usługi techniczne, wymiany legalizacyjne liczników)

2. Windykacja techniczna – bezgotówkowo (odłączenia i przyłączenia odbiorców drobnego odbioru)

Wymagania:

1. Świadectwo kwalifikacyjne ”E” do 1 kV

2. Prawo jazdy kat. B

3. Własny samochód

4. Własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

1. Praktyczne przeszkolenie w zakresie zlecanych usług

2. Minimalną, stałą liczbę zleceń

3. Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym

4. Elastycznie regulowany czas pracy

5. Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Telefon: 601 760 729