Mechanik maszyn wtryskowych

Oferty pracy w Świebodzinie
Kontakt:

24 paź 2018, 16:33

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Świebodzinie jest zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 320 pracowników, produkującym okablowanie dla systemów fotowoltaicznych oraz systemy połączeń wtykowych dla prądów zasilających i sygnałowych. Do Działu Technicznego poszukujemy:

Obowiązki:

• Bieżące naprawy, przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń w zakresie: mechaniki, pneumatyki, układów sterowania maszyn,

• Prowadzenie dokumentacji, związanej z naprawami i przeglądami.

• Modernizacja oraz optymalizacja maszyn,

• Kontakt z dostawcami części zamiennych dla maszyn i urządzeń oraz z serwisami zewnętrznymi,

• Analiza błędów, rozwiązywanie problemów w funkcjonowaniu maszyn,

• Uruchamianie i wprowadzenie maszyn do użytku.

Kwalifikacje:

• Wykształcenie minimum zawodowe (techniczne),

• Znajomość układów hydrauliki siłowej,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Znajomość języka niemieckiego,

• Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• Zdolności analityczne, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

• Atrakcyjne warunki pracy i płacy,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny.

Telefon: 609 030 737