Mistrz Produkcji

Oferty pracy w Świebodzinie
Kontakt:

24 paź 2018, 16:32

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Świebodzinie jest zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 320 pracowników, produkującym okablowanie dla systemów fotowoltaicznych oraz systemy połączeń wtykowych dla prądów zasilających i sygnałowych. Do Działu Produkcji poszukujemy:
MISTRZ PRODUKCJI
Obowiązki:
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji, zgodny z przyjętymi przez spółkę normami technologicznymi i jakościowymi a także bhp i ppoż.,
• odpowiedzialność za terminową i ilościową realizację bieżących zleceń,
• organizacja i zarządzanie pracą podległego zespołu,
• współpraca z innymi działami firmy: jakości, technologicznym, utrzymania ruchu.

Kwalifikacje/Wymagania:
• wykształcenie min. średnie techniczne,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca swobodną komunikację),
• umiejętność kierowania podległym zespołem,
• zaangażowanie i sumienność przy wykonywaniu obowiązków,
• umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe, mile widziane cechy:
• znajomość języka rosyjskiego,
Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne warunki pracy i płacy,
• ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,
• ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny.

Telefon: 695 862 374