Ustawiacz maszyn i urządzeń

Oferty pracy w Świebodzinie
Kontakt:

24 paź 2018, 16:30

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Świebodzinie jest zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 320 pracowników, produkującym okablowanie dla systemów fotowoltaicznych oraz systemy połączeń wtykowych dla prądów zasilających i sygnałowych.

Do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy:
Miejsce pracy: lubuskie / Świebodzin

Opis stanowiska:
• Ustawianie oraz przezbrajanie maszyn i urządzeń zgodnie ze zleceniem produkcyjnym;
• Dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji;
• Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów;
• Usuwanie drobnych awarii i usterek;
• Wykonywanie przeglądów maszyn oraz urządzeń;
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe;
• Umiejętność czytania rysunku technicznego;
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• Zdolności analityczne, samodzielność i dobra organizacja pracy;
Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
• Atrakcyjne warunki pracy i płacy;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny;

Telefon: 609 030 737