Pracownik Magazynowy

Oferty pracy w Międzyrzeczu
Kontakt:

24 paź 2018, 16:09

W związku z dynamicznym rozwojem firmy DHL do naszego nowoczesnego magazynu poszukujemy pracowników na stanowisko

PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Miejsce pracy: Międzyrzecz, Park Przemysłowy

Główne obowiązki:
- Kompletowanie zamówień, przygotowanie towaru do wysyłki, pakowanie
- Obsługa skanerów

WYMAGAMY

Wykształcenie min. zawodowe
Doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane
Umiejętność dobrej organizacji pracy
Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne warunki finansowe i premię uznaniową
Pracę w systemie dwuzmianowym
Rozbudowany system socjalny (bony świąteczne, karta MultiSport, dofinansowanie wczasów)
Nagrody: Pracownik Półrocza
Pakiet opieki medycznej Medicover
Możliwość transportu do/z pracy.

Telefon do kontaktu w sprawie rekrutacji: 606 279 454