Praca,zatrudnię do sprzątania w biurze - Międzyrzecz

Oferty pracy w Międzyrzeczu
Kontakt:

24 paź 2018, 14:17

Grupa INWEMER działająca na terenie całego kraju w zakresie profesjonalnego utrzymywania porządku dla firm i instytucji poszukuje kandydatki/ów do serwisu sprzątającego w biurze .

Strefa magazynowa (sprzątanie biur)
ul.M. Gandhiego
Godziny pracy :
60.00-14.00 lub 6.00.12.00-serwis
od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

Zakres obowiązków to proste czynności polegające na :
-sprzątaniu pomieszczeń biurowych
-sprzątaniu sanitariatów ,kuchni
-uzupełnianiu brakujących środków czystości
-innych pracach porządkowych

Wymagania:
-chęci ,zaangażowanie,pracowitość
-sumienność wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy :
-stabilne zatrudnienie
-pracę w renomowanej firmie

Mile widziani :
- emeryci
- renciści
- osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
- uczące się w trybie zaocznym

Prosze o telefon: 667-440-297