Hydraulik - Belgia

Oferty pracy w Nowej Soli
Kontakt:

24 paź 2018, 00:41

Solins Sp. z o.o.

Poszukuje na stanowisko:

Hydraulik

Praca na terenie Belgii

WYMAGANIA:
- doświadczenie zawodowe (montaż instalacji Wod- Kan, C.O. Gazowej, Wentylacyjnej),
- uczciwość i rzetelność
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- elastyczność,
-sumienność i dokładność
- umiejętność czytania planów.

Zadania:

- montaż instalacji Wod- Kan, C.O. Gazowej, Wentylacyjnej

- kontrola zgodności z dokumentacją techniczną

- wykonanie prób szczelności

Oferujemy:

-wysokie wynagrodzenie

-bardzo dobre warunki zatrudnienia (umowa o pracę, bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy)

- narzędzia i odzież roboczą

-stabilne zatrudnienie

-pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

-pomoc przy załatwieniu dokumentów potrzebnych do wyjazdu na teren pracy

Telefon: +48 882 069 752