Specjalista ds. zakupów

Oferty pracy w Żarach
Kontakt:

24 paź 2018, 00:20

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 25 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Od 2011 roku Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. wraz z firmą Unitech widnieją pod wspólną nazwą Poli Eco Group. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• umowę o pracę,
• fachowe szkolenia specjalistyczne,
• miłą atmosferę.

Zakres zadań:
• składanie zamówień na dostawę surowców i materiałów,
• analizowanie rynku i budowanie bazy dostawców,
• utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami,
• negocjowanie warunków handlowych.

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie min. średnie, atutem będzie wyższe (logistyka, zarządzanie),
• bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
• znajomość sytemu klasy MRP,
• znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego,
• roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność negocjacji oraz dobra organizacja czasu pracy.

Telefon: 068 4784410