Magazynier

Oferty pracy w Zielonej Górze
Kontakt:

23 paź 2018, 23:37

Mając na uwadze rozwój naszej Spółki, a także przygotowania do uruchomienia nowej linii produkcyjnej dążymy do pozyskania wyszkolonej i kompetentnej kadry oraz stworzenia zgranego, aktywnego zespołu realizującego strategię naszej Spółki.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:
- przyjmowanie dostaw,
- wydawanie surowca do produkcji,
- przyjmowanie wyrobu gotowego,
- załadunek,
- obsługa magazynu.

Wymagania:
- znajomość obsługi komputera,
- dobra organizacja własnej pracy,
- doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- sumienność i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- premie miesięczne oraz dodatki,
- bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
- ubezpieczenie grupowe PZU,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),
- wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
- możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Telefon: 684 561 201