Pracownik Budowlany Łomża AGBAKAR

Oferty pracy w Łomży
Kontakt:

23 paź 2018, 13:47

OPIS STANOWISKA
• wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,
• wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów,
• montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych,
• obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich, betoniarskich , ciesielskich oraz murarskich.
• szalowanie elementów żelbetowych,
• montaż konstrukcji drewnianych,
• murowanie ścian osłonowych i działowych,

WYMAGANIA
• umiejętności pracy w grupach,
• dobra organizacja pracy,
• min. 2 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
• sumienność i rzetelność w pracy,
• dyspozycyjność,
• brak nałogów,

OFERUJEMY
• umowę o pracę,
• pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• długoterminową, stabilną i legalną pracę,
• szkolenia i rozwój zawodowy,
• pracę wśród najlepszych fachowców,

Telefon: 608 519 516