Obsługa Stacji Paliw w Ostródzie

Oferty pracy w Ostródzie
Kontakt:

20 paź 2018, 15:12

Stacja Paliw Generon w Ostródzie, ul. Szosa Elbląska 13, poszukuje osób chętnych do pracy na stałe na stanowisku:

Kasjerki,
Pracownika Podjazdu.

Podstawowe obowiązki Kasjerki:

Obsługa klienta w oparciu o kasę fiskalną oraz terminal,
Dbanie o porządek w miejscu pracy,
Przeliczanie grup towarowych oraz sprawdzanie terminów ważności.

Podstawowe obowiązki Pracownika Podjazdu:

Tankowanie pojazdów,
Sprzedaż oleju napędowego grzewczego,
Wymiana butli z gazem,
Wynajem przyczep,
Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
- Niekaralności – warunek konieczny,
- Dyspozycyjności,
- Łatwości nawiązywania kontaktu z klientem,
- Uczciwości i odpowiedzialności,
- Umiejętności pracy w zespole.

Więcej informacji od pon. do pt. w godz. 8-16 pod nr tel. 663 766 523

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.