Zastępca Managera do studia tatuażu Angels and Devils

Oferty pracy w Ełku
Kontakt:

20 paź 2018, 14:30

Oferujemy umowę na 1/2 etatu z możliwością nadgodzin,szukamy osoby dyspozycyjnej, praca w fajnej zgranej ekipie.

Obowiązki:

- obsługa klientów

- dbanie o czystość w studio

Wymagamy:

- znajomość j. angielskiego (koniecznie)

- podstawowej wiedzy z zakresu tatuaży i piercingu

- komunikatywności, kreatywności, samodzielności oraz uczciwości

Dodatkowym plusem będzie:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym plusem

Więcej informacji pod numerem telefonu 536 930 045