Koordynator ds. Inwestycji i Zamówień

Oferty pracy w Ełku
Kontakt:

20 paź 2018, 14:24

Rutkowski Development Sp. J. jest firmą rodzinną, której właściciele swoim nazwiskiem z powodzeniem budują jej reputację. 30 – letnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwoliło nam osiągnąć prestiżową pozycję Lidera wśród firm deweloperskich działających w północno – wschodnim regionie naszego kraju. Nieprzerwanie od kilku lat jesteśmy wyróżniani tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym rozpoznawalnym, uczciwym i cieszącym się dobrą kondycją finansową firmom. Nasze starania są doceniane, a firma wyróżniana szeregiem zaszczytnych nagród, takich jak: Diamenty Forbesa, Kryształowa Cegła, Orzeł Polskiego Budownictwa, Deweloper Roku, Mieszkanie Roku. Mając świadomość, iż satysfakcja naszych Pracowników bezpośrednio przekłada się na jakość funkcjonowania naszej firmy, każdego dnia wkładamy mnóstwo pracy w rzetelne podejście do każdego człowieka, będącego zarówno naszym Klientem, Pracownikiem, czy Kontrahentem. Praca w naszej firmie jest gwarantem rozwoju, a także możliwością dołączenia do profesjonalnego zespołu, którego dewizą jest ambicja i działanie przez pryzmat rozwiązań, nigdy barier.

Aktualnie poszukujemy osoby gotowej na podjęcie pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ełk

Zadania:

· Przygotowywanie zapytań ofertowych wraz z weryfikacją i analizą spływających ofert zgodnie z potrzebami spółki;

· Składanie zamówień na materiały i usługi związane z realizacją budowy, nadzorowanie ich realizacji oraz dbanie o terminowość dostaw;

· Przygotowywanie wycen materiałów i usług budowlanych;

· Kontakt i negocjacje z obecnymi dostawcami materiałów i usług budowlanych, jak również poszukiwanie nowych dostawców i firm współpracujących;

· Raportowanie na potrzeby spółki.

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe – mile widziane Budownictwo;

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

· Dobra znajomość procesów inwestycji budowlanych;

· Umiejętności negocjacyjne, samodzielność i odpowiedzialność;

· Umiejętność́ obsługi programów MS Office, zwłaszcza MS Word, Excel oraz Project

· Znajomość zasad kosztorysowania;

· Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność;

· Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

· Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku deweloperskim, realizującej nowoczesne inwestycje mieszkaniowe;

· Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania;

· Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;

· Szeroki dostęp do szkoleń;

· Pracę w doświadczonym i zgranym zespole;

· Niezbędne narzędzia pracy do pracy;

· Elastyczny czas pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Telefon: 725 676 725