Młodszy Kontroler Finansowy

Oferty pracy w Ełku
Kontakt:

20 paź 2018, 14:24

SLIP FORM®
Slipform Sp. z o.o ul. Podmiejska 5/213 19-30 0 Ełk, Polska
Telefon: +48 537-101-173

Firma SLIPFORM Sp. z o.o. jest liderem w produkcji betonowych elementów ciągłych, związku
z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY

Oczekujemy:
• wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie,
• mile widziana wiedza z zakresu controllingu, rachunkowości
zarządczej,
• umiejętność sporządzania raportów finansowych oraz analizy
rentowności produktów,
• bardzo dobra znajomość MS Excel.
Zadania:
• monitorowanie i planowanie płynności finansowej,
• opracowywanie i kontrola budżetu,
• przygotowywanie raportów i analiz dotyczących bieżącej
działalności firmy,
• „pilotowanie” wyniku finansowego,
• optymalizowanie kosztów,
• monitorowanie wykorzystywanych środków finansowych
przyznanych na realizację zadań,
• wspomaganie działu księgowości.
Oferujemy:
• niezbędne narzędzia do pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
• możliwość rozwoju zawodowego.