Specjalista Obsługi Punktu Loombardowego

Oferty pracy w Elblągu
Kontakt:

20 paź 2018, 14:09

Działamy w branży usług finansowych od ponad 15-tu lat.

Zajmujemy się skupem/sprzedażą/zamianą złota, srebra, biżuterii oraz towarów nowych jak i używanych.

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem u nas pracy w ELBLĄGU!

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- system szkoleń,
- możliwość rozwoju,
- wysokie premie sprzedażowe,
- pracę w miłym, młodym zespole,
- elastyczne godziny pracy,
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - SZKOLIMY DO PRACY !!

Oczekujemy:

- zaświadczenia o niekaralności,
- znajomości komputera,
- osób bezrobotnych bądź studentów zaocznych,
- dyspozycyjności,
- a przede wszystkim... chęci do pracy,
- znajomość branży RTV, AGD itp. będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

-Profesjonalna obsługa klienta lombardu;
-Aktywna sprzedaż produktów na punkcie i stronie internetowej lombardu;
-Dbanie o estetykę ekspozycji na punkcie i stronie internetowej lombardu;

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy.

Telefon: 668 718 622