Praca MLM

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
afropharm
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2011, 13:58

10 sie 2011, 14:01

Firma handlowa z branży medyczno-farmaceutycznej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ

Opis stanowiska:
W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- nawiązywanie kontaktów z klientami firmy
- dbanie o wizerunek firmy
- sprzedaż bezpośrednią

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe;
- mile widziana znajomość j. angielskiego;
- umiejętność organizacji pracy;
- samodzielność, dynamiczność, kreatywność, dyspozycyjność;
- mile widziane prawo jazdy kat. B.
- zainteresowanie branżą farmaceutyczną będzie dodatkowym atutem

Jeżeli poszukujesz możliwości rozwoju? . Jeżeli jakość i profesjonalizm są dla Ciebie najważniejsze ?
Jeżeli chcesz kariery w instytucji która docenia i nagradza swoich współpracowników?
Nie musisz szukać dalej!
Afropharm to firma działająca zgodnie z najwyższymi standardami Unii Europejskiej w związku z dynamicznym rozwojem oraz wprowadzeniem nowego kanału dystrybucji produktów i usług poszukujemy:
Współpracowników do systemu MLM

Zakres obowiązków:

- Reprezentowanie firmy i nawiązywanie kontaktów z klientami
- Przygotowywanie indywidualnych programów finansowych i ubezpieczeniowych dla klientów
- Organizowanie i współudział w przeprowadzaniu spotkań informacyjnych
- Budowanie, rozwijanie i zarządzanie regionalnymi strukturami sprzedażowymi

Oferujemy:
• Bardzo wysokie wynagrodzenie w systemie MLM
• Unikalną wiedzę szkoleniową
• Warsztaty i zajęcia praktyczne
• Dodatkowe wsparcie motywacyjne
• Możliwość prowadzenia własnej firmy doradczej
• Unikalny system bonusów i nagród
• Elastyczny czas współpracy dopasowany dla każdego
• Możliwości szybkiej kariery zawodowej do Dyrektora Generalnego Elastyczny

Prosimy przesłać CV na adres: info@afropharm.eu
Zablokowany