Pracownik produkcji/pakowacz

Oferty pracy w Świdwinie
Kontakt:

20 paź 2018, 12:07

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Firma Bis-Pak jest producentem opakowań jednorazowych metodą wtrysku, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Zaspokajamy potrzeby opakowaniowe wiodących producentów z branży spożywczej. Przez ostatnie lata nasza firma ciągle udoskonalała swoją wiedzę w zakresie specjalizacji produkcji, przez co reprezentujemy i wdrażamy najlepsze osiągnięcia technologiczne w branży opakowaniowej.

W ramach dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

PAKOWACZ

Zakres obowiązków:
Odbiór z maszyn oraz pakowanie detali z tworzyw sztucznych, kompletowanie i kontrola wyrobów przed zapakowaniem

System pracy: trzy zmianowy- czterobrygadowy
- 2 dni w godz. 06-14,
- 2 dni w godz. 14-22,
- 2 dni w godz. 22-06,
- 2 dni wolnego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (terminowe miesięczne wynagrodzenie)
- możliwości rozwoju

Wahasz się z powodu braku doświadczenia?
Bez obaw. Zorganizujemy czas tak, żebyś mógł z początkowo ograniczonymi obowiązkami wdrożyć się w pracę u nas. Dla osób bez doświadczenia przewidujemy miesięczny okres przygotowawczy zapewniając wdrożenie się w dział produkcji.
Przyjdź na rozmowę, a pokażemy na czym polega praca. Nawet, jeśli nie jesteś do końca zdecydowany pojaw się, aby rozwiać wątpliwości.

Wynagrodzenie:
- 3 maszyny- 1870zł na rękę
- 4 maszyny- 2170zł na rękę
(1 maszyna = 1 gniazdo z formy)

Zatrudnimy od zaraz!

Telefon: 570 092 657