Pracownik przetwórstwa rybnego - Produkcja paluszków rybnych

Oferty pracy w Białogardzie
Kontakt:

20 paź 2018, 11:41

BG Production Sp. z o.o.

Poszukuje pracowników produkcji w przetwórstwie ryb w nowo otwartym zakładzie w Białogardzie.

PRACA OD ZARAZ!
Poszukujemy 10 kobiet oraz 5 mężczyzn

PRACA PO 8 GODZIN DZIENNIE - 2 ZMIANY

Zakres obowiązków w zależności od wybranego stanowiska:

- układanie zmrożonych burgerów rybnych na taśmie,
- pakowanie panierowanych produktów rybnych,
- doglądanie procesu,
- obsługa maszyn.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie z możliwością długotrwałej współpracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazną atmosferę.

OCZEKIWANIA
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - wymagana,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
- zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy.

Wynagrodzenie za podstawowy czas pracy:

14 zł - na rękę w pierwszym miesiącu pracy
15 zł - na rękę w kolejnych miesiącach pracy

Zapewniamy transport z miejscowości:
Tychówko, Bolkowo, Buślary, Połczyn Zdrój, Stare Dębno, Sadkowo, Tychowo, Bukówko, Dobrowo, Klępino Białogardzkie,

Kozia Góra, Malonowo, Karwin, Gościnko, Ramlewo, Słowienkowo, Sławoborze, Rokosowo, Domacyno, Zwartowo, Garnki, Karlino, Redlino

Telefon: 943 523 388