Pracownik obsługi do żłobka / przedszkola

Oferty pracy w Wałczu
Kontakt:

20 paź 2018, 11:14

Placówka „Dziecięcy Ogród”
poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik obsługi
(pozostali opiekunowie dziecięcy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Prace porządkowe w placówce oraz w jej obrębie,
• Prace związane z przygotowywaniem oraz wydawaniem posiłków dla dzieci,
• Pomoc opiekunom/nauczycielom podczas sprawowania opieki nad dziećmi,
WYMAGANIA:
• Wykształcenie minimum średnie,
• Wysoka kultura osobista,
• Odpowiedzialność,
• Książeczka dla celów sanitarno – epidemiologicznych,
• Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi / ukończony kurs opiekuna dziecięcego,
OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy,
• Pracę w kameralnej placówce,
• Miłą i przyjazną atmosferę,

Telefon: 695 640 940