Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Oferty pracy w Wałczu
Kontakt:

20 paź 2018, 11:14

Placówka „Dziecięcy Ogród”
poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego
do pracy z dziećmi w grupie mieszanej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym,
• Realizowanie zadań wynikających z podstawy programowej
wychowania przedszkolnego, a także ustawy o opiece nad
dziećmi w wieku do lat 3,
• Ścisła współpraca z rodzicami,
WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe,
• Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym,
• Wysoka kultura osobista,
• Odpowiedzialność,
• Cierpliwość,
• Aktywność, kreatywność, zaangażowanie
• Mile widziane zdolności plastyczne, muzyczne, szkolenia/kursy uzupełniające,
OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o przepisy kodeksu pracy,
• Umowę na pełen etat,
• Pracę w kameralnej placówce położonej na wsi

Telefon: 695 640 940