Opiekun do żłobka/pielęgniarka/położna

Oferty pracy w Wałczu
Kontakt:

20 paź 2018, 11:13

Placówka „Dziecięcy Ogród” poszukuje opiekuna do żłobka:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku żłobkowym ( od roku do 3 lat),
towarzyszenie dzieciom w sytuacjach codziennych ( czynności samoobsługowe, posiłki, sen),
prowadzenie zajęć rozwojowych,
ścisła współpraca z rodzicami,
realizowanie pozostałych zadań wynikających z ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3,

WYMAGANIA:

Posiadanie uprawnień do pracy w żłobku:

-nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

-pedagog ( pedagogika opiekuńczo-wychowawcza),

-pielęgniarka, położna,

-wykwalifikowana opiekunka dziecięca;

-odpowiedzialność,

-cierpliwość,

-aktywność, kreatywność, zaangażowanie,

OFERUJEMY:

·zatrudnienie w oparciu o przepisy kodeksu pracy,

·umowę na pełen etat,

·pracę w kameralnej placówce położonej na wsi

Telefon: 695 640 940