Serwisant wykładanie słodyczy-Tesco-Żnin ul.Mickiewicza

Oferty pracy w Żninie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PosrednikPracy
Posty: 8209
Rejestracja: 18 paź 2018, 01:16
Lokalizacja: Philippines
Kontakt:

19 paź 2018, 01:21

Poszukujemy osoby do wykładania towaru firmy-Wawel

Stanowisko:
serwisant

Wymagamy:
- pełnoletności,
- książeczki sanepidu z ważnymi badaniami lekarskimi,
- poczucia obowiązku.

Oferujemy:
- pracę od zaraz
-praca raz w tygodniu po 10 min
-wynagrodzenie 70 zł netto miesięcznie

Obowiązki:
-dbanie o ekspozycje towaru
-dosypywanie cukierków do kuwet

Osoby zainteresowane spełniające nasze wymagania proszę o pilne przesłanie SMS-a o treści " Serwis-Tesco-Żnin-Mickiewicza tel.668-132-161
ODPOWIEDZ

Wróć do „Żnin”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa