Lekka produkcja, darmowy dojazd ze Żnina!

Oferty pracy w Żninie
Kontakt:

19 paź 2018, 01:21

Lekka praca siedząca, darmowy dojazd - to tylko niektóre z atutów naszej oferty!

oferujemy

- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, ubezpieczenia, urlopy) z możliwością długofalowej współpracy
- lekką, siedzącą pracę przy montażu
- 13zł/h oraz możliwość zarobienia dodatkowej PREMII!
- pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku- wolne weekendy!
- darmowy dojazd ze Żnina do Łochowic
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
- możliwość otrzymania dodatkowej premii za polecenie kolejnej osoby zainteresowanej pracą
- szansa na zyskanie cennego doświadczenia w pracy
- atrakcyjne benefity, które przygotowaliśmy dla naszych pracowników: zniżki, karta sportowa, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia medycznego

zadania

- montaż podzespołów elektronicznych

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
- zaangażowania i motywacji do podjęcia pracy

Oferta Cię zainteresowała? Chcesz porozmawiać o szczegółach? Nie czekaj- to oferta właśnie dla Ciebie!

Zadzwoń 501 330 895