Mechanik maszyn

Oferty pracy w Brodnicy
Kontakt:

19 paź 2018, 01:08

Zakres obowiązków
• Utrzymanie sprawności maszyn produkcyjnych
• Instalacja i przygotowanie do pracy maszyn produkcyjnych
• Konserwacja i bieżące naprawy maszyn, usuwanie awarii

Oczekiwania
• Doświadczenie przy naprawach maszyn produkcyjnych
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z mechaniką maszyn
• Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferta
• Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju
• Praca w przyjaznej atmosferze

Nr ref.: MMA/080/KFI
Oferta dotyczy pracy stałej

Telefon: 604 064 758