Monter rusztowań Szwecja

Oferty pracy w Brodnicy
Kontakt:

19 paź 2018, 01:05

Firma K-BRO zajmuje się montażem rusztowań w Polsce jak i w Szwecji. W tej chwili poszukujemy monterów
rusztowań (1. i 2. monter) oraz pomocników (lub na przyuczenie do zawodu) do pracy w Szwecji.

Monter rusztowań
Region: Szwecja - Goteborg, Malmo, Uddevalla

Fasady lub Przemysł

OPIS STANOWISKA:
-praca polega na montażu i demontażu rusztowań.
-praca na systemie zapewnionym przez klienta (moduł/rama) - Layher, Haki, Plus8 etc
-praca w Szwecji w różnych lokalizacjach.

WYMAGANIA:
-polskie uprawnienia na montaż, demontaż rusztowań wydawane przez IMBiGS
-wyrażenie zgody na uzyskiwanie uprawnień wymaganych na terenie Szwecji poprzez szkolenia odpłatne
-prawo jazdy kat. B
-mile widziana znajomość języka angielskiego
-mile widziane szwedzkie uprawnienia montera rusztowań powyżej 9 m wys. Jesteśmy w stanie zorganizować kurs pozwalający uzyskać szwedzkie uprawnienia montażu rusztowań.

OFERUJEMY:
-uczciwość i rzetelność
-bezpłatne zakwaterowanie
-bezpłatne przejazdy z i do pracy w Szwecji
-bezpłatne koszty podróży z i do Polski
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
-narzędzia pracy oraz sprzęt bezpieczeństwa
-ubrania robocze
-staramy się aby w miejscu zakwaterowania w Szwecji był internet oraz godne warunki mieszkaniowe

Telefon: 739 668 824