Magazynier/ pracownik działu części zamiennych

Oferty pracy w Nakle nad Notecią
Kontakt:

19 paź 2018, 00:55

Agro-Land to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się sprzedażą nowych maszyn rolniczych (Claas, Mzuri, Maschio Gaspardo, Pichon, HOUSEHAM), części zamiennych oraz serwisem.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu części zamiennych

Opis stanowiska:
-przyjmowanie i rozmieszczenie towaru w magazynie
-kontrola zgodności przyjmowanego towaru z zamówieniem oraz dokumentacją zakupową
-inwentaryzacja stanów magazynowych
-obsługa klienta stacjonarnego oraz telefonicznego
-przyjmowanie zamówień i wysyłka towarów do klienta
-obsługa systemu magazynowego

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia minimum średniego
• podstawowej znajomości części maszyn rolniczych
• pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w pracę
• znajomości obsługi komputera
• znajomości podstawowej dokumentacji magazynowej
•mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• bardzo dobre warunki pracy (praca w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjny system wynagrodzeń)
• szkolenia i kursy w kraju i za granicą
• pracę w młodym i dynamicznym zespole

Miejsce pracy: Śmielin (pow. nakielski)

Telefon: 695 711 123