Kotroler produkcji - pracownik biurowy

Oferty pracy w Świeciu
Kontakt:

19 paź 2018, 00:24

Pekrapol Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: kontroler produkcji

Oferujemy:

• jednozmianowy tryb pracy
• stabilne warunki zatrudnienia
• premie uznaniowe

Obowiązki:

• weryfikacja dokumentów rozliczeniowych;
• sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Prezesa;
• kontrola procesów produkcyjnych
• prowadzenie gospodarki magazynowej
• tworzenie dokumentów transportowych
• kontrola realizacji zamówień dla Klientów

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Word i MS Excel;
• umiejętność organizacji własnego czasu pracy;
• samodzielność, dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów.
• znajomość HACCP
• książeczka sanitarna
• znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Telefon: 52 50 66 508