Operator ładowarki teleskopowej - Białe Błota lub Świecie

Oferty pracy w Świeciu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PosrednikPracy
Posty: 8209
Rejestracja: 18 paź 2018, 01:16
Lokalizacja: Philippines
Kontakt:

19 paź 2018, 00:22

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.



Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy budowlanej specjalizującej się w inżynierii lądowej- prowadzimy rekrutację na stanowisko:



OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ

Numer ref.: PZ_OLT_18

Miejsce pracy: Świecie lub Białe Błota







ZAKRES OBOWIĄZKÓW:



obsługa pojazdu zgodnie z uprawnieniami (MANITOU MRT2150)
wykonywanie prac towarzyszących obsłudze pojazdu
prace pomocnicze na budowie – roboty drogowe
dbanie o powierzony sprzęt


WYMAGANIA:



certyfikat UDT i WJO
chęć do pracy
sumienność
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole


NASZ KLIENT OFERUJE:



zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
transport do miejsca wykonywania pracy
obiady
prywatną opiekę medyczną
multisport


Jesteś zainteresowany/a?



Aplikuj poprzez: https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/199, lub prześlij swoje CV z aktualnymi klauzulami:



 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.



https://pl.gigroup.com/klauzula-informa ... ekrutacja/







 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.



https://pl.gigroup.com/klauzula-informa ... ekrutacja/



Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Telefon: 668 466 412
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świecie”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa