Kierownik produkcji z językiem niemieckim

Oferty pracy we Włocławku
Kontakt:

18 paź 2018, 12:37

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku

zatrudni pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

OFERUJEMY PRACĘ WE WŁOCŁAWKU, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE USTALANE INDYWIDUALNIE

ZADANIA:

§ planowanie prac związanych z realizacją inwestycji technicznych i produkcją zakładu

§ prowadzenie bieżącej kontroli jakości produktów

§ opracowywanie harmonogramu prac zgodnie z czasem ich realizacji

§ bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac, zapobieganie i eliminowanie skutków opóźnień w stosunku do uzgodnionego postępu prac

§ kalkulacja kosztów prac, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu

§ prowadzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

§ przygotowywanie ofert

§ opracowywanie planów przeglądów oraz remontu maszyn

§ realizowanie zadań wynikających z systemu zarządzania jakością

§ bieżące zarządzanie pracownikami produkcji

§ przygotowywanie kart pracy podległych pracowników

§ sporządzanie sprawozdań dla urzędów

WYMAGANIA:

(WARUNKI KONIECZNE)

§ wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie ( o kierunku mechanicznym lub budowlanym)

§ doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

§ znajomość rysunku technicznego i zagadnień kalkulacji

§ znajomość programu autocad

§ znajomość języka niemieckiego

§ mile widziana znajomość języka angielskiego

§ dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność

§ dyspozycyjność oraz bardzo dobra samoorganizacja

§ umiejętności analityczne

OFERUJEMY:

§ umowę o pracę

§ atrakcyjne warunki wynagrodzenia

§ udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju

§ stabilne zatrudnienie

§ niezbędne narzędzia pracy

§ przyjazne i komfortowe warunki pracy

kontakt telefoniczny pod numerem 54 232 08 40