Praca Kierowca / Kurier B NORWEGIA

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Norwegii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 02:42

Kierowca Transport i Logistyka

Zatrudnię kierowcę z doświadczeniem w pracy jako kurier oraz z doświadczeniem w kierowaniu pojazdów typu Crafter max, Transit z kontenerem i windą, bądź innymi samochodami dostawczymi o dużych rozmiarach.

Miejsce pracy: Rogaland (Stavanger, Sandnes)

Opis stanowiska:
Praca przy rozwożeniu paczek z Ikei oraz Elkjop(odpowiednik Mediamarkt). Rzeczy typu meble w kartonach, na paletach oraz sprzęt RTV I AGD. Dostarczenia do klientów indywidualnych.

Obowiązki:

Analizowanie i układanie tras

Skanowanie produktów na załadunek i rozładunek

Załadunek auta na magazynie i rozładunek auta u klienta

Telefoniczny kontakt z klientem min 30min przed dostawą

Rozwiązywanie i wyjaśnianie problemów (jeśli takie się zdarzą) odnośnie dostawy z obsługą klienta np. Ikeii

Układanie i raportowanie papierów przewozowych

Dbanie o auto i raportowanie statusu auta

Wymagania:
Prawojazdy Kat. B
Doświadczenie w pacy jako kurier bądź przynajmniej doświadczenie w jeździe busami
Doświadczenie przy pracy na magazynie
Prawo jazdy kat. B plus E oraz C będą dużym plusem
Kurs na wózki widłowe
Język Angielski w stopniu dobrym min.
Po podjęciu pracy koniecznie przystąpienie do kursu języka norweskiego
Sprawność fizyczna

Oferujemy:
Stałą pensje, kontrakt.

Stawka godzinowa 140nok/h brutto w trakcie szkolenia. Szkolenie trwa około 3 miesięcy.

Jeśli kandydat okaże się doświadczonym pracownikiem w transporcie będzie możliwa wcześniejsza podwyżka.

Po okresie szkolenia stawka może wzrosnąć do 150nok/h natomiast wszystkie kwestie wynagrodzenia są rozpatrywane indywidualnie.

Standardowy wymiar pracy to 160 godzin w miesiącu natomiast jest możliwość pracy w dłuższym bądź krótszym wymiarze godzin. Praca od poniedziałku do piątku.

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Obecnie dysponujemy wolnym jednym pokojem. Miesięczny czynsz wynosi 3500nok z prądem oraz wodą. Bez internetu.

Praca od zaraz. Szukamy kogoś na długi okres czasu.

+4747964801