Protetyk słuchu

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
erta
Posty: 193
Rejestracja: 21 sty 2010, 09:34

05 mar 2010, 13:35

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice/ Łódź/ Toruń/ Trójmiasto

Opis stanowiska:

- Obsługa bieżąca pacjentów (klientów firmy) nowych oraz pozyskanych
wcześniej
- Opieka nad pacjentem
- Prowadzenie dokumentacji księgowej
- Kontakty z lekarzami
- Prowadzenie skutecznej sprzedaży
- Pozyskiwanie lekarzy do współpracy
- Badanie słuchu, dobór aparatu słuchowego, sprzedaż aparatu

Wymagania:

- Ukończone studia wyższe na kierunku akustyka- protetyka słuchu
- Ukończony kurs w zakresie protetyki słuchu uznawany przez NFZ
- W przypadku braku kwalifikacji specjalistycznych wykształcanie
medyczne lub wykształcenie wyższe
- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- Umiejętność obsługi komputera
- Cierpliwość, sumienność, empatia

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Pracę na pełen etat
- Atrakcyjny system premiowy
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje specjalistyczne oraz podnoszące umiejętności sprzedażowe
- Pracę w miłym zespole

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:cv@ertagrupa.pl, z dopiskiem protetyk słuchu
Zablokowany