PRACA-WROCŁAW-ASYSTENT(KA) DS. ADMINISTRACJI i MARKETINGU

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
LMpraca
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2009, 15:21

20 sty 2010, 11:24

Polsko-Francuska Firma poszukuje osoby do pracy w biurze we Wrocławiu na stanowisku:
ASYSTENT(KA) DS. ADMINISTRACJI i MARKETINGU
WROCŁAW

Zakres obowiązków min:
pomoc w realizacji bieżących zadań działu administracyjnego i marketingowego
dot. promocji restauracji francuskiej
( współudział w tworzeniu tekstów marketingowych , koordynowanie działań promocyjnych)
aktywne włączanie się do realizowanych zadań

Od Kandydatów oczekujemy:
dużej samodzielności i dobrej organizacji pracy
zdolności interpersonalnych
zaangażowania, zapału do pracy
uczciwego i sumiennego podejścia do powierzonych obowiązków
znajomości obsługi urządzeń biurowych oraz programów MS Office

Zapewniamy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
samodzielne stanowisko
miłą atmosferę
możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

Rekrutacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w języku polskim) bezpośrednio na adres e-mail: saspzoo@neostrada.pl
z dopiskiem: ASYSTENT/ADM-MARK.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Jednocześnie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.
Zablokowany