Zaległe urlopy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
adamowski_j
Posty: 28
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:12

30 paź 2017, 11:17

Przecież nie musicie od razu iść na drogę sądową, wystarczy zasięgnąć opinii w tej sprawie u znawcy prawa pracy. Spróbujcie zapytać prawnika np. na
http://www.lexagit.pl/zapytaj-specjalisty/ dostaniecie profesjonalną odpowiedz i będziecie wiedzieli już wszystko. Zresztą na tym portalu są też artykuły objaśniające takie prawne zawiłości, może wystarczy przeczytać.
Awatar użytkownika
edwardlaskowik
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2017, 17:33
Lokalizacja: Toruń

30 paź 2017, 17:35

Może warto porozmawiać z tym szefem i ustalić jakieś warunki ugody. Sąd to nie jest dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

31 paź 2017, 09:10

Jak ma się zaległe urlopy to warto byłoby je jednak wykorzystać.
Awatar użytkownika
adamowski_j
Posty: 28
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:12

06 lis 2017, 10:51

Radziłbym załatwić sprawę polubownie. Pracodawca jest prawnie zobowiązany do wypłacenia ekwiwalentu za niewykorzystany urlop. Podrzucam wam artykuł http://www.lexagit.pl/ekwiwalent-urlop- ... ntu-urlop/ na który się powołajcie. Jeżeli będzie obstawał przy swoim to już pozostaje droga sądowa.
Awatar użytkownika
dima86
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2017, 13:38

07 lis 2017, 13:42

Ja nie pamiętam kiedy byłem na urlopie. Prawdę mówiąc zawsze szef nam wypłaca ekwiwalenty ale każe przynajmniej na tydzień iść do domu. Ja i tak wówczas pracuję zdalnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa