Jaki serwis elektroniki?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kombigi47
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2017, 20:34

25 paź 2017, 20:35

W Seci znaleźć można całe mnóstwo różnego rodzaju serwisów elektroniki. Bez przeszkód można powiedzieć, że wystarczy się nieco w tym obszarze tematycznym rozejrzeć i z całą pewnością coś sprawdzonego się znajdzie. Na przykład w Katowicach na ulicy Karłowicza jest serwis elektroniki TYLA http://tyla.pl/ Jakiś czas temu naprawiłem u nich mój komputer stacjonarny. Wszystko poszło bardzo sprawnie i bez przeszkód. Potem wróciłem z telewizorem i amplituerem, które już niestety były po gwrancji. Również poradzili sobie bez zarzutu. Zresztą dwadzieścia lat doświadczenia na rynku musi świadczyć o naprawdę wysokim poziomie ;) Nie utrzymali by się na rynku, gdyby coś tam było nie tak jak trzeba :)

W innych miastach nie wiem jak wygląda ta sytuacja, ale jeśli jesteście z Katowic lub okolicznych miejscowości, to z całą pewnością można powiedzieć, że warto do nich zajrzeć. A jeśli jesteście z jakiegoś innego miasta, to warto popytać o to znajomych, którzy z całą pewnością będą w stanie pomóc i doradzić coś sprawdzonego :)
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

06 lis 2017, 10:36

Najlepiej korzystać z autoryzowanych punktów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa