Praca dla Pielegniarek

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
MonikaRedwood
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2009, 13:13

26 lis 2009, 10:43

Firma Redwood Recruitment Limited przedstawiciel renomowanych domow opieki
poszukuje Kanydatek i Kandydatow na stanowisko:

Pielegniarz / Pielegniarka

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Poszukujemy osob zarejestrowanych w NMC lub bedacych w trakcie rejestracji.
Osoby, ktore nie posiadaja jeszcze rejestracji moga liczyc na pomoc konsultantow Redwood.

Opis stanowiska:
Do glownych zadan bedzie nalezalo:
• pomoc pacjentom w codziennych czynnosciach,
• wykonywanie zabiegow pielegnacyjno-leczniczych,
• raportowanie stanu zdrowia pacjentow przelozonym,
• wykonywanie zlecen od lekarza lub pielegniarki oddzialowej,
• prowadzenie dokumentacji wedlug standardow obowiazujacych w zakladzie.

Wymagania:
• wyksztalcenie kierunkowe,
• minimum 2-letnie doswiadczenie w pracy na stanowisku pielegniarki/pielegniarza,
• bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego,
• gotowosc do pracy zmianowej,
• odpowiedzialnosc, skrupulatnosc, empatia.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie,
• umowa o prace, zgodna z brytyjskim prawem pracy,
• pelne ubezpieczenie,
• kontrakt podpisywany bezposrednio z pracodawca,
• pomoc konsultanta przy organizacji zakwaterowania oraz wszelkich formalnosci zwiazanych z podjeciem pracy.

Aplikacje prosze skladac na adres:
Monika.jankowska@redwoodrecruitment.co.uk
(z dopiskiem pielegniarz/pielegniarka)
lub dzwonic pod numer: (0044) 01603 415555
Zablokowany