Zatrudnię malarza i regipsiarza

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
A.Burzynska
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2017, 12:15

06 lip 2017, 10:45

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH MALARZY I REGIPSIARZY!
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Obowiązki

• Montaż ścianek z płyt kartonowo-gipsowych i sufitów podwieszanych Armstrong
• Malowanie wewnątrz, szpachlowanie

Wymagania

• Doświadczenie w montażu płyt g/k oraz sufitów podwieszanych (Armstrong)
• Doświadczenie w malowaniu
• Chęć i gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji

Mile widziane:

• Doświadczenie w wykończeniówce na terenie Francji, Niemiec lub Szwecji

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Zakwaterowanie na miejscu;
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;
• Opiekę koordynatora
• Liczne PREMIE;
• Możliwe nadgodziny

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Kontakt

Pani Magda

+48 519 321 613
magdalena.szczepanska@workservice.pl

Pani Agnieszka
+48 501 635 839
agnieszka.burzynska@workservice.pl
Zablokowany