Praca w Gdańsku z językiem niemieckim

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
AKurzeja
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2015, 13:56

25 sty 2016, 11:45

Zadania:
• Transkrypcja niemieckojęzycznych nagrań
• Tworzenie tekstów wykorzystywanych w podręcznikach do nauki języka niemieckiego
• Realizowanie otrzymanych zleceń
• Analiza tekstów pod kątem błędów I ich korekta

Wymagania:
• Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (C1/C2)

• Dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację wewnątrz firmy)
• Wykształcenie wyższe (co najmniej studia I stopnia), preferowane filologiczne
• Dyspozycyjność co najmniej 30 godzin tygodniowo
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność jasnego wyrażania myśli
• Chęć pracy w dynamicznym środowisku
• Umiejętności analityczne
• Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
• Elastyczny czas pracy –część obowiązków może być wykonywana w domu
• Umowa o pracę tymczasową z możliwością nawiązania stałej współpracy