Montaż okien

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
ofertypracyzagranica
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2016, 05:52

17 sty 2016, 05:59

Opis stanowiska :

• Wykonywanie standardowych czynności związanych z zawodem stolarza
• Montaż okien

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy:
• Legalne stałe zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
• Niemieckie świadczenia socjalne
• Diety za każdy przepracowany dzień
• Pomoc w realizacji formalności m.in. niemieckie ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, zwrot podatku oraz Kindergeld
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

http://ofertypracyzagranica.com.pl/oglo ... olarz.html
Awatar użytkownika
Cynamon
Posty: 14
Rejestracja: 21 sty 2016, 14:21

21 sty 2016, 14:28

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)