Spawacz konstrukcji stalowych 135/136 Rotterdam

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
holbern
Posty: 522
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:32

18 mar 2015, 13:38

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Opis stanowiska:

- spawanie 135/136 konstrukcji stalowych w stoczni

Wymagania:

- wykształcenie w kierunku technicznym
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (spawanie konstrukcji lub budowa statków)
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- umiejętność czytania wykresów i pracy z rysunkiem technicznym
- ważny certyfikat spawalniczy EN-287 (również z poprzednich lat) oraz pieczątki
- mile widziane: prawo jazdy kat. B; ważny certyfikat VCA lub SSC
- własny strój roboczy + buty z blachą, maska, kask

Oferujemy:

- zatrudnienie oparte o holenderską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie: 12€ - 13€ netto w zależności od umiejętności + dodatki
- zakwaterowanie
- dojazd do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania
- ubezpieczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres nm@holbern.pl wpisując w tytule spawacz135/136/03/2015.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Więcej ofert pracy na www.holbern.de
Awatar użytkownika
ohggii
Posty: 80
Rejestracja: 23 lut 2015, 13:04

27 mar 2015, 10:57

Witam,
polecam ciekawą stronę, gdzie można znaleźć kompetentnych pracowników jak również dodać ogłoszenie oferty pracy :)
rekrutacyjnarewolucja.pl