Betoniarz / Zbrojarz / Cieśla szalunkowy

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
holbern
Posty: 522
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:32

29 sie 2014, 09:14

Holbern sp. z o.o. – zajmujemy się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do Niemiec. Naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma budowlana, która ma swoją siedzibę w okolicach Norymbergii. Firma ta przeprowadza projekty dla wielu niemieckich klientów. W związku z nowymi projektami poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
- wykonywanie szalunków oraz żelbetonów
- montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
- betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
- wykonywanie zbrojeń

Wymagania:
- minimum dwa lata doświadczenia jako cieśla szalunkowy
- umiejętność wykonywania szalunków i żelbetonów
- znajomość systemów szalunkowych (HARSCO, PERI, DOKA)
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Pracodawca oferuje:
- stałe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- wynagrodzenie godzinowe
- zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz z uwzględnieniem ostatnich miejsc pracy na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule BZC/08/2014
Zablokowany