Pracownik Marketu - Żyrardów, TYGODNIÓWKI!

Oferty pracy w Żayrardowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

01 cze 2019, 19:53

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Kasjer/Sprzedawca.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz szybka wypłata!

Praca w lokalizacji: ŻYRARDÓW

Opis stanowiska:

Obsługa klienta na stanowisku kasjerskim w markecie,
Dbanie o ekspozycję towaru,
Wykładanie towaru.

Wymagania:

Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
Uprzejmość i swoboda w kontakcie z Klientem,
Dokładność i uczciwość.

Oferujemy:

Cotygodniowe wynagrodzenie w każdy piątek.
Atrakcyjną stawkę godzinową,
Elastyczny grafik.

Kontakt telefoniczny: 533 772 575 .