Lakiernik konstrukcji metalowych

Oferty pracy w Złotoryji
Kontakt:

24 lis 2018, 00:34

Firma Schneider Pojemniki Transportowe specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportowych. Obecnie trzon naszej produkcji stanowią pojemniki transportowe branży motoryzacyjnej, wykorzystywane przy produkcji w fabrykach najbardziej znanych europejskich koncernów jak Daimler-Benz, BMW czy Volkswagen.

W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

LAKIERNIK

Zakres obowiązków:
• przygotowanie powierzchni elementów / konstrukcji do malowania,

• mieszanie farb do uzyskania odpowiedniego koloru,
• przygotowanie odpowiednich proporcji powłok lakierniczych,
• dobór odpowiedniej dyszy wg specyfikacji producenta farb,
• wykonanie operacji malowania na mokro konstrukcji stalowych / różnych części metalowych,
• kontrolowanie pomalowanych elementów,
• dostosowanie i przygotowanie sprzętu – ciśnienie, napięcie,
• kontrolowanie jakości wykonanego malowania za pomocą tzw. grzebienia, miernika grubości itp.

Oczekujemy:
• umiejętności lub chęci poznania obsługi pistoletu lakierniczego,
• dobrej znajomości kolorów,

• po przeszkoleniu - umiejętności zastosowania odpowiedniej grubości warstwy (malowanie kilku warstw, dopasowanie ilości mikronów),
• dokładności w działaniu,
• zdyscyplinowania i poczucia odpowiedzialności.

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• kompleksowe szkolenie,

• w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,

• godziwe, satysfakcjonujące wynagrodzenie,

• pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost.

Telefon: 076 506 5148