Lider/koordynator produkcji

Oferty pracy w Zielonej Górze
Kontakt:

23 paź 2018, 23:43

Chciałbyś/chciałabyś realizować w swojej karierze projekt, który stanie się best practise w Twojej specjalizacji? Z
nami to możliwe! Pomożemy Ci to osiągnąć razem z naszym klientem, dzięki któremu będziesz uczestniczyć przy tworzeniu nowej linii produkcyjnej innowacyjnych komponentów do systemów wentylacyjnych.

oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy
- pracę w systemie 1-zmianowym: 8-16
- możliwości uczestniczenia w procesach przenoszenia produkcji i uruchomienia jej
- realne możliwości rozwoju zawodowego
- wewnętrzne szkolenia i szkolenia produktowe za granicą
- niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon

zadania

- organizacja i koordynacja procesu produkcji kształtek wentylacyjnych systemu Climate Recovery
- zmawianie surowców i materiałów niezbędnych do produkcji, nadzór na stanami magazynowymi
- planowanie procesu produkcji
- nadzór i koordynowanie pracy pracowników linii produkcyjnej, ustalanie harmonogramu pracy
- kontrola przebiegu procesów i jakości wyrobów
- analiza i kontrola kosztów produkcji
- monitorowanie nad stanami wyrobów gotowych
- planowanie i koordynacja dostaw wyrobów gotowych
- nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, koordynacja i kontrola zadań serwisowych.

oczekujemy

- wykształcenie min. średnie lub wyższe, preferowane kierunki techniczne – zarządzanie produkcją, inżynieria
- ok. 2 letnie doświadczenie w koordynacji lub planowaniu procesem produkcyjnym
- znajomość procesów produkcyjnych
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - min. B1/B2
- doświadczenie w pracy z maszynami sterowanymi cyfrowo typu robot, wycinarka wodna będą dodatkowym atutem
- MS office, znajomość oprogramowania klasy MRP
- wysoka samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
- umiejętność zarządzania i współpracy z ludźmi
- umiejętności oceny i rozwiązywania problemów, również technicznych, optymalizacji procesów
- asertywność, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

Telefon: 504 143 979