Praca Zamość zarobki od 2000 zł

Oferty pracy w Zamościu
Kontakt:

13 lis 2018, 14:46

• Szukasz pracy na zlecenie?
• Jesteś osobą komunikatywną i lubiącą wyzwania?
• Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:
• szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy na tym stanowisku, dlatego NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
• elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb
• miłą i partnerską atmosferę w zespole
• program inicjatyw pracowniczych m.in. integracja, konkursy, szkolenia,
• możliwość awansu

Twoje kluczowe obowiązki:
• telefoniczny kontakt z Klientami
•przedstawienie sprawy w jakiej dzwonisz
• pozyskiwanie oraz aktualizacja informacji o Klientach

Nasze oczekiwania:
• dyspozycyjności min. 30 godz. tygodniowo
• komunikatywności
• gotowości do zdobywania nowej wiedzy oraz dążenie do wyznaczonych celów

Telefon: 505 320 314