Nie masz doświadczenia? Mamy pracę jako pracownik produkcji!

Oferty pracy w Żaganiu
Kontakt:

24 paź 2018, 12:43

Dobrze czujesz się w pracy przy produkcji? Odpowiada Ci praca tylko na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku, w czystym i cichym miejscu? Nie masz jeszcze doświadczenia, a chcesz rozwijać się w nowoczesnej firmie?
Aplikuj i zacznij pracę w miejscu, w którym nie będziesz tracił pieniędzy na dojazdy.

Miejsce pracy: Żary
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia),
• wynagrodzenie 2500 zł brutto plus premia za frekwencję w wysokości do 200 zł brutto,
• darmowy transport z Lubska, Jasienia, Żagania, Szprotawy, Przewozu, Wymiarek i Witoszyna,
• pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie,
• szkolenie wprowadzające,
• możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u klienta po wypracowaniu limitu godzin.

Mamy aż dwie przerwy w pracy!

Zadania:
• praca przy linii produkcyjnej, w cichej i czystej hali
• składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów oraz ich sortowanie
• utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Praca tylko w godzinach 6:00-13:50 oraz 14:10-22:00

Oczekujemy:
• sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
• przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
• gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym

Nie wymagamy doświadczenia!

Zadzwoń już teraz na numer 609 306 808 lub zaaplikuj na to ogłoszenie, a umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!
Możesz także wysłać SMS o treści "PRACA PRZY TONERACH", a oddzwonimy!